PROČ  NAKUPOVAT  S  MONIKOU

1-bezkonkurenční ceny

2-česká výroba

3-záruka 24měsíců

4-dárkové balení

5-kontrolované zboží puncovním úřadem


 

Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů
ZÁKAZNICKÁ PODPORA » Jak správně pečovat o šperky

Doporučení jak správně pečovat o stříbrné šperky.

Nejrůznější parfémy, líčidla a laky na vlasy, tedy obecně kosmetika, kterou chcete zkrášlit svoji osobnost, působí nepříznivě na vaše stříbrné šperky. Chemické látky, které jsou v nich obsažené, mohou narušit a v horším případě i poškodit povrchovou úpravu stříbrných šperků . Používáním těchto prostředků zkracujete jejich životnost .

Pokud se chystáte do společnosti, je vhodné provést nejprve veškeré kosmetické úpravy a až následně se zkrášlit  srříbrnými šperky .

Naopak při návratu domů,  je vhodné stříbrné šperky  odkládat jako první. Nejlépe do vhodných boxů nebo šperkovnic. Náramky a náhrdelníky pak ukládejte na speciální stojánky nebo háčky. Při svlékání byste totiž mohli poškodit nejen stříbrné šperky, ale také svůj oděv.

Stříbrné šperky nepatří do vody, je proto žádoucí ji před koupelí odložit. A to nejen doma ve vaně, ale i v bazénu nebo u moře. Chlór, sůl i vonné koupelové oleje stříbrné šperky  znehodnocují, stejně tak jako přímé slunce.

Stříbrné šperky patří  do  společnosti, na tanečním parketu nebo v hledišti divadla. Tam má svoje místo a tam svou nositelku nebo nositele skutečně krášlí